Agjencia Zhurnal.mk

Vera Ora shembull i mirë për gratë, ja mesazhet që i kanë shkruar

Vera Ora i ka publikuar mesazhet.

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, njihet për stilin e veçantë të veshjes e mënyrën e jetesës, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh ua zë vendin vajzave të saj me paraqitjen, e edhe me atë të fundit e ka marrë vëmendjen e të gjithëve, sidomos grave.

Vera ka pranuar komente të ndryshme pozitive e dy nga mesazhet ka zgjedhur që ti ndaj me ndjekësit në Instastory.

Bazuar në to kuptohet se Vera Ora motivon edhe gratë e tjera me thjeshtësinë dhe kujdesin ndaj vetes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...