Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Versioni beta i ‘Call Of Duty: Black Ops Cold War’ është shtyer edhe për një ditë

Zhurnal Ads

Planifikuar për të përfunduar sot në mëngjes në ora 10:00, beta e Call Of Duty: Black Ops Cold War është shtyer.

Beta aktualisht është në dispozicion për të gjithë lojtarët në PS4, PC dhe Xbox One. Ajo përmban një numër mënyrash për shumë lojtarë duke përfshirë mënyrën e re FireTeam Dirty Bomb që vë dhjetë ekipe me nga katër kundër njëri-tjetrit, transmeton Telegrafi.

Beta është zgjatur për 24 orë. Tani do të përfundojë në 10:00 të mëngjesit ditën e martë, 20 tetor.

Është e mundur që jo të gjithë tifozët do të jenë mirënjohës për shtyerjen e afatit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dhjetë fjalëkalimet më të zakonshme për vitin 2020: A është i juaji mes tyre?

S.B.

Emoji të rinj do të vijnë në vitin 2021, duke përfshirë një zemër të ndezur, një grua me mjekër dhe mbi 200 emoji të rinj për çifte

admin

Pamjet e publikuara: F35 hedh bombën bërthamore më të fundit të prodhuar nga SHBA

S.B.

IA projekton qeliza joekzistente

admin

Google dhe Twitter zotohen se do të bllokojnë dezinformatat nga zgjedhjet në SHBA

admin

Para daljes së iPhone 12, Samsung Galaxy Note 20 Ultra ishte telefoni më i shitur me 5G!

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...