Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa Luma bëhet nostalgjike për verën, rikthehet me një fotografi atraktive në rrjete sociale

Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa shpesh bëhet nostalgjiket për kohërat e kaluara.

Biondja këtë herë ka ndarë një imazh me ndjekësit të realizuar gjatë verës, në të cilin shfaqet mjaft atraktive e veshur me bikini të zeza.

“Ma sillni sërish, vera”, ka shkruar ajo.

Komplimentet ndërkaq nuk munguan nga miqtë dhe ndjekësit që mban Vesa në Instagram.

Luma momentalisht është duke shijuar një kohë të mirë në Zelandë të Re me bashkëshortin dhe djalin e saj, Lianin.

E njëjta këtë vit ka qenë më pasive në muzikës për shkak të situatës së krijuar me COVID-19.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...