Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa Luma dhe Big Basta i bëjnë dhuratën më të bukur djalit

Vesa Luma dhe Big Basta kanë nisur pushimet.

Vesa Luma dhe Big Basta tash e një kohë janë zhvendosur në Zelandë të Re, ku po jetojnë dhe veprojnë, shkruan lajmi.net.

Çifti, kohë pas kohe udhëtojnë në vendet më të bukura të Zelandës, teksa sjellin pamje në rrjete sociale.

Së fundi, ata kanë nisur pushimet, të cilat po i prisnin me padurim, ndërsa e veçanta është se ata do të pushojnë në një ‘capervan’ (kamionçinë kampi).

“Kjo eshte dhurata jone per Lianin – pushime pranverore ne #campervan qe mezi e kemi prit🤍”, shkruan Vesa.

Këngëtarja po ashtu publikoi fotografi atraktive brenda campervan-it, ku tregon se përse e zgjodhën atë vend për pushime.

“Mengjes i pare bukur ne #campervan ..meqe ne #Zeland nuk ekzistojne as gjarperinjet ,as ujqit,as arushat! Se perndryshe Liani veq anderr e kishte pa kete eksperience 😂”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CGB9LNoJX4f/?utm_source=ig_web_copy_link

Po ashtu, Vesa dhe Big Basta publikuan edhe imazhe të tjera, ku ndajnë çaste të lumtura e gjithë familja së bashku.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...