Vesa Luma duket tejet atraktive me dukjen e re në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, po vazhdon të shijojë qëndrimin në vendlindje.

E teksa ndodhet në Prishtinë, ajo është duke u treguar mjaft aktive për fansat e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Vesa ka realizuar një set të ri fotografik në një sallon bukurie në kryeqytet, me ç’rast edhe ka prezantuar dukjen e saj të re.

Foto: Vesa Luma/Instagram

Me flokët biondeje të kthyera në kaçurrela dhe të lëshuara lirshëm, Vesa është dukur tejet atraktive në fotografitë e fundit.

Ajo është dukur edhe më tërheqëse falë kombinimit të fustanit të zi me një xhaket me shumë ngjyra – veshje kjo e cila i dha një pamje shumë të freskët.

Foto: Vesa Luma/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve kanë qenë kryesisht komplimente për këtë dukje.

Foto: Vesa Luma/Instagram

Vesa përndryshe ka kohë që i mungon publiku në aspektin e prurjeve të reja muzikore, ndërsa nuk ka bërë të ditur nëse ka në planë të sjellë së shpejti diçka të re.

Foto: Vesa Luma/Instagram

Related posts

Fifi e lumtur pranë familjes, uron babain me rastin e ditëlindjes

D V

Historia pas korsetit të printuar 3D të Kylie Jenner

D V

Georgina dhe Cristiano Ronaldo shfaqen më të lumtur se kurrë në prani të njëri tjetrit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More