Agjencia Zhurnal.mk

Vesa Luma e nis ditën me interpretim të këngës “Mad World”

Vesa Luma këndoi për fansat këngën “Mad World”.

Vesa Luma tash e një kohë po jeton bashkë me bashkëshortin dhe djalin në Zelandë të Re, shkruan lajmi.net.

Si në gjithë botën, edhe atje këto ditë qytetarët po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, për ta evituar kontraktimin e koronavirusit.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e nisi me një pikë muzikore, ajo interpretoi për fansat këngën “Mad World”.

“Inspirimi i mëngjesit”, është mbishkrimi që Vesa ia ka lënë videos, e cila padyshim që do iu pëlqejë fansave të saj.

Për ndryshe, edhe Vesa si gjithë artistët e tjerë, gjatë kësaj periudhe ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të dhënë mesazhe lidhur me pandeminë COVID-19.

View this post on Instagram

Morning inspiration 😩

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...