Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa Luma i kundërpërgjigjet fanses që e kritikoi se “është shëmtuar me ndërhyrjet estetike”

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj në vendin e largët ku ajo jeton.

Vesa është shumë e komentuar në rrjetet sociale për paraqitjet e saj, teksa nuk heziton që disa nga komentet t’i lexojë dhe pse jo edhe të kthejë përgjigje në raste të caktuara.

Së fundmi, në një fotografi të publikuar në rrjetin social Facebook, Vesa është komentuar nga një fanse e cila i ka shkruar se “pse është shëmtuar me ndërhyrjet estetike”.

Një komenti të tillë, Vesa ka vendosur t’i përgjigjet me ironi duke shkruar: “S’i kam bërë asgjë…mendova t’i bëj, pastaj mu kujtua që duhet të vëj maskë, më kishin shkuar lekët kot”.

Këtë replikë me fansen, Vesa vendosi që ta ndajë edhe me ndjekësit e saj të shumtë në InstaStory.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

‘Ish-miss Amerika’, Leanza Cornett ndërron jetë në moshën 49 vjeçare

S.B.

Genta Ismajli vjen atraktive në paraqitjen e radhës

admin

Njihuni me Behare Maksutajn, 24 vjeçaren nga Deçani që u shpall “Miss Shqiptarja në botë 2020”

S.B.

Brooklyn Beckham bën tatuazhin e pestë kushtuar Nicola Peltz

S.B.

Bëhet virale një fotografi e djalit të Matthew McConaughey, komentohet për ngjashmërinë e madhe me aktorin amerikan

admin

Liam Payne ndihmoi ish-të dashurën, Cheryl të blejë rezidencën 3.7 milionë dollarëshe

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...