Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa Luma shijon pushimet dhe ditët e nxehta me bashkëshortin dhe djalin në Zelandë të Re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, vazhdon të shijojë jetën e re me bashkëshortin dhe djalin në Zelandë të Re – vend të cilin ata e zgjodhën për të jetuar pjesën tjetër të jetës.

Teksa temperaturat në trevat shqiptare nga ku çifti kanë prejardhje shënojnë kryesisht në minus, e kundërta ndodh në anën tjetër të globit.

Vesa dhe Big Basta po shijojnë ditët me diell në plazhet e Zelandës së Re, ku tashmë temperaturat janë shumë të larta.

Ka qenë këngëtarja nga Prishtina ajo e cila ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku ka treguar momentet e këndshme që po shijon atje.

Mes tyre, Vesa tregon edhe figurën e saj trupore në një fotografi me bikini, duke bërë kështu të ditur se vazhdon të mbetet në formë të mirë.

Në të tjera imazhe, këngëtarja Luma pozon me të birin e saj, Lianin, ndërsa kalojnë së bashku momente të lumtura nënë e bir në plazh.

Vesa dhe Big Basta ka tash e sa vite që janë shpërngulur në kontinentin oqeanik, teksa ka kohë që nuk kanë publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...