Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa Luma vjen me poza atraktive në bikini: Mirësevjen 2021

Ajo gjatë këtij viti ka qenë më pasive në muzikë për shkak të situatës së krijuar me coronavirus.

Fjala është për artisten Vesa Luma, e cila u premtoi fansave rikthimin në 2021 me një sërë projektesh të reja.

Pavarësisht kësaj, biondja ka qenë mjaft aktive me postime në rrjete sociale fotografitë e së cilës komentohen tejet shumë.

34 vjeçarja ka shijuar ditët e fundvitit në Zelandë të Re, ku edhe jeton e vepron prej vitesh.

Krijuesja e hitit “Jemi dhe S’jemi” mori vëmendje në pozat me bikini, që e shfaqin atë në formë të mrekullueshme.

E fundit këngë e lansuar nga Vesa mban titullin “S’paska qenë e shkrume”, të cilën e solli në 2019 në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...