Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa Luma vjen një fotografi atraktive nga xhakuzi, teksa shijon jetën e qetë në Zelandë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, prej vitesh shijon një jetë të re në kontinentin e largët oqeanik.

Ajo jeton në Zelandën e Re me bashkëshortin dhe djalin e tyre, Lianin, teksa prej vitesh qëndron më e tërhequr nga muzika.

Vesa ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

https://www.instagram.com/p/CGB9LNoJX4f/?utm_source=ig_web_copy_link

Së fundmi, këngëtarja nga Prishtina ka publikuar një fotografi nga xhakuzi, duke treguar figurën e saj trupore.

Ajo duket mjaft atraktive dhe në top formë, ndërsa ka marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit për këtë fotografi.

https://www.instagram.com/p/CGEgOapJo-h/?utm_source=ig_web_copy_link

“Jeta nuk vjen me udhëzime se si të jetojmë, por ajo vjen me pemë, perëndim diell, buzëqeshje dhe të qeshura, kështu që shijoni ditën tuaj…”, shkroi Vesa plot pozitivitet në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Jeta në një vend të qetë dhe paqësor duket se ka ndryshuar rrënjësisht jetën e këngëtares dhe të bashkëshortit të saj.

https://www.instagram.com/p/CGA3lsypw2s/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...