Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Vesa mezi po i pret pushimet.

Pas një kohe të gjatë larg shtëpisë, këngëtarja Vesa Luma pret të rikthehet në vendlindje për pushime.

Me anë të disa postimeve në rrjete sociale, këngëtarja shkëputi pjesë nga performanca e saj në një koncert.

“Xhamadani vija vija edhe 3 jave Vesa eshte te shpijaaa”, ka shkruar ajo e lumtur që po vjen në shtëpi për pushime.

Ndërsa, në postimin tjetër, ajo tha se pret me padurim që t’i takojë fansat e saj dhe të këndojë për ta.

“Mezi pres të ju shoh”, shkruan Vesa në postimin e fundit. 

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...