Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Veshja e Getinjos kalon shifrën prej një mijë euro

Rep-artisti i njohur, Getinjo, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Por së fundmi, në një paraqitje televizive, reperi është shfaqur me plot stil ndërsa edhe çmimi i veshjes ka qenë goxha i lartë.

Shqipe.Closet në një postim në Instagram ka grumbulluar shumën që ai ka shpenzuar, teksa rezulton deri në 1.600 euro.

Çmimin më të lartë e bart çanta e markës ‘Prada’, të cilën ai e kishte të vendosur në pjesën e belit.

Postimi padyshim që mori komente pozitive nga admiruesit e reperit, ndërsa përshkruanin se sa atraktiv dukej.

Theksojmë se “El Chapo” është kënga e tij e fundit, që erdhi në bashkëpunim me Mozzik.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...