Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Veshja e tjeshtë e Capital T, vlera e të cilës arrin shumën prej 19 mijë euro

Rep-artisti shqiptar, Capital T, njihet në përgjithësi për jetën luksoze që bën.

Shpenzime të mëdha ai jo që bën në përditshmëri, por edhe për rrobat dhe aksesorët unik që mban.

Në një postim të fundit, Shqipe.closetxtra ka grumbulluar shumën të cilën ai ka shpenzuar, për vetëm një veshje të thjeshtë.

Reperi duket se ka harxhuar rreth 19.200 euro, derisa çmimin më të lartë e posedon ora e markës ‘Rolex’.

Në pamje të parë, paraqitja e tij duket tejet modeste, por që firmat të cilat Capital T i posedon janë mjaft të kushtueshme.

“Fjalt e nanës” në anën tjetër është projekti tij I fundit, që deri më tani ka arritur 4.2 milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...