Veshja që bëri “zhurmë” në sfilatën e Dolce&Gabbana, gabimi i Jennifer Lopez tërhoqi gjithë vëmendjen

Pak dite më parë u shfaq dhe sfilita e markës Dolce & Gabbana, në Venecia. Të ftuarit e njohur ishin të shumtë, por duket se vëmendjen e mori vetëm Jennifer Lopez.

 

Ajo u shfaq me një veshje në stilin e vetë markës, me shumë lule, dizajne, e shumë detaje që të bëjnë të mendosh menjëherë për Dolce&Gabbana.

Përveç breshërit dhe shiut që ra në fundin e sfilatës, që e bënë akoma më të veçantë, mediaet folën shumë dhe për një detaj ne veshjen e Jennifer-it. Ajo kishte harruar të hiqte etiketën, ose ndoshta dhe nuk ka harruar, por ka qenë e qëllimshme për të venë në dukje veshjen e saj.

Mendoni dhe ju që ka qenë pa dashje apo e mirëmenduar?

Related posts

I feston ditëlindjen vajza, Xhensila dhe Ajka shfaqen me fustana të njëjtë

D V

Britney flet për ‘hakmarrjen’ në postimin e parë në Instagram, prej se babai i saj paraqiti dorëheqjen nga kujdestaria pas 13 vjetësh

D V

Rita Ora tregon figurën e saj të lakmueshme trupore ndërsa largohet për në palestër nga hoteli në New York

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More