Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Vetëm në Preshevë janë vaksinuar mbi 851 qytetarë

Komuna e Preshevës ka vaksinuar më shumë se Shqipëria dhe Kosova e cila ende nuk e ka nisur vaksinimin antiCovid. Në Preshevë nga dje ka filluar dhe rivaksinimi me dozën e 2. Sot janë vaksinuar 25 persona dhe numri i përgjithshëm i të vaksinuarve në Preshevë arrin 851.

Postime të ngjashme

Autoritetet afgane vendosin orë policore

D V

Dënim me burg për mohimin e gjenocidit të Srebrenicës

D V

Presidenti kroat tallet keq me serbët

D V

Sërish përmbytje dhe dramë në Belgjikë: Uji bart vetura, përrenjtë në rrugë

D V

Vriten dy ushtarë turq në Siri

D V

Izraeli pritet të fillojë me testimin e kapsulës kundër coronavirusit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...