Agjencia Zhurnal.mk

Vetëvaret një i burgosur në burgun e Idrizovës

Shkup, 10 gusht – Zhurnal.mk – Sot para dite, të burgosurit në burgun e Idrizovës kanë gjetur një të burgosur të varur. Bëhet fjalë për personin I.S nga Kavadari, transmeton Zhurnal.

Siç mësohet, i burgosuri është vetëvarur.

Sipas informatave, bëhet fjalë për të burgosur i dënuar me shumë vite burg dhe ka qenë i varur nga droga.

Trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.//Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...