Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Vetëvritet me armë gjahu një person në Elbasan

Një 59-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri.

M.A., në gjendje të rënduar psikologjike, i ka dhënë fund jetës në banesën e tij në fshatin Recant ë Elbasanit.

Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

Postime të ngjashme

I ati nuk e di që ka humbur të birin, mjekja tregon fjalët e fundit të 17-vjeçarit: O teta më falni…

T E

Paloka: Na rezulton se LSI në një krah dhe PD në një krah do të maksimalizojë votën

T E

Arrihet marrëveshja! Bindet më në fund Nard Ndoka, ja në cilin qark do të kandidojë pas përplasjeve me Bashën

T E

Spitali i mori zemrën të riut shqiptar pas vdekjes/ Gjonaj bisedë me homologun spanjoll: Shikoni me prioritet letërporosinë e prokurorisë

S.B.

Presidenti Meta kthen ligjin, që zgjat afatin e koncesionit të aeroportit të Rinasit: Antikushtetues!

S.B.

Marrëveshja e Bashës me aleatët / Detaje nga dokumenti i dorëzimit në KQZ

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...