Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vetëvritet një femër në Skenderaj, kërceu nga kati i tretë i shtëpisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Skenderaj ka kërcyer nga kati i tretë i shtëpisë, ku si pasojë e lëndimeve të marrë ka ndërruar jetë.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur në fshatin Baks, ditën e mërkurë, rreth orës 12:35, transmeton Telegrafi.

“Raportohet se viktima femër kosovar e për shkaqe të panjohura ka kërcyer nga kati i tretë i shtëpisë. Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar fillimisht në emergjencën e Drenasit e me pas në QKUK ku dhe ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin

Policia pohon se me vendim te prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet ne IML për obduksion.

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

Ndërron jetë një i burgosur në Idrizovë

D V

Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...