Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vetura doli nga rruga, lëndohet rrëndë i mituri

Në datën 25.11.2020 rreth orës 8.30, në rrugën lokale Novo Sellë 2-Bogovinë, automjeti i udhëtimit “Folksfagen Polo” me targa të Tetovës, i dejtuar nga D.A.(39) ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Në aksident lëndime të rrënda trupore kanë marrë bashkëudhëtarët M.A.(40) dhe një i mitur, ndërsa vozitësi ka marrë lëndime. Të tre personat janë dërguar në Qendrën klinike të Tetovës për t’ua dhënë ndihmën mjekësore. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i Sektorit për punë të brendshme – Tetovë.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...