Agjencia Zhurnal.mk

Vetura goditi gardhin metalik në autostradën Shkup-Tetovë, katër persona lëndohen rrëndë

Katër persona janë lënduar rrëndë në fatekqësinë e trafikut në autostradën Shkup-Tetovë. Fatkeqësia ka ndodhur mbrëmë, kur automjeti ka humbur kontrollin dhe ka goditur gardhin metalik.

Në katë aksident, bashkëudhëtari Z.F.(19) nga Shkupi ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa vozitësi dhe dy bashkëudhëtarë tjerë B.M.(25), I.Sh.(28) nga Shkupi kanë marrë lëndime trupore, të cilat u konstatuan në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku ishin dërguar për t’ua dhënë ndihmën mjekësore.

Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...