Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vetura goditi këmbësorin, dërgohet në spital me lëndime të rrënda

Në datën 25.01.2021 në orën 08.00 në udhëkryqin nga rr. “Franklin Rusvelt” dhe rr.”Orce Nikollov”, S.S.(27) nga Shkupi, duke drejtuar automjetin motorik të udhëtimit “Honda Sivik” me targa të Shkupit ka goditur këmbësorin D.S.(41) nga Shkupi. Pas aksidentit, D.S. është dërguar në kompleksin klinik “Nënë Tereza” ku i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

D V

Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

D V

Në Shkup, janë gjobitur 243 shoferë, 56 për ngasje të shpejtë

Z H

Me shpejtësi deri në 177 km/h, policia ar reston 7 shoferë! Gjobit 2051 drejtues mjetesh për shkelje të qarkullimit rrugor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...