Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Vetura përplasi dy këmbësorë në Shkup

Dje në orën 20.15 është denoncuar  se në udhëkryqin nga rr. “Gjorçe Petrov” dhe rr. “Makedonski Vojski” në Shkup, auotmjeti i udhëtimit  “BMW”, me targa të Shkupit, e drejtuar nga A.S.(39) nga Shkupi, ka përplasur këmbësorët D.K.(60) nga Pehçeva dhe këmbësorin e mitur nga shkupi.

Në aksident D.K ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa i mituri lëndime trupore, të konstatuara në kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Arrestohen gjashtë persona nga Prilepi të kërkuar me fletarrest

D J

Aksident i rëndë në minierën e Bulqizës/ Humb jetën minatori 49-vjeçar, baba i tre vajzave

S.B.

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

S.B.

Traktoristi doli nga rruga, humbi jetën në vendin e aksidentit

S.B.

Biçiklisti lëndohet rëndë pasi që e goditi një këmbësor

S.B.

Mosmarrëveshje në trafik, përleshen dy persona nga Gjostivari

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...