Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Victoria Beckham mund të mos bashkohet më kurrë me “Spice Girls”

Vetëm në vitin 1994 në skenën muzikore është paraqitur grupi i muzikës pop, “Spice Girls”.

Pjesë e saj ishte edhe Victoris Beckham, që atëkohë kishte rrëmbyer zemra e mijëra fansave, shkruan Mirror.

Duka kaluar vitet, grupi ndaloi se performuari, kurse tani kanë filluar spekulimet se mund të ketë ndonjë rikthim.

Të tilla i ka hedhur poshtë Victoria, pasi mundësia që ajo të rikthehet në grup mund të mos vijë kurrë.

Në një letër të shkruar nga modelja për revistën Vogue, ajo ka treguar se këndimi dhe vallëzimi mund të jenë argëtuese, por jo pasioni i saj.

Kjo pasi largimi nga grupi kishte qenë paksa e frikshme, ndërsa tani ai kapitull ka përfunduar.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...