Agjencia Zhurnal.mk

Vida Kunora dhe Ingrid Gjoni super bashkëpunim, ritëm dhe hit

“Me zemër” kështu quhet bashkëpunimi mjaft i gjetur i dy artistëve të njohura. Po flasim për Vida Kunora, artistja mjaft e dashur dhe e kërkuar kudo e cila këtë herë ka sjellë duet me një tjetër këngëtare të njohur Ingrid Gjoni, e rezultati është vërtet mjaft i fortë, kënga është kthyer në hit e po dëgjohet mjaft.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...