Vidal dhe Correa në ekipin e Interit për ndeshjen kundër Shakhtarit

Arturo Vidal dhe Joaquin Correa janë përfshirë në ekipin e plotë të Interit prej 23 lojtarësh për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Shakhtar Donetsk.

Skuadra e Simone Inzaghit luan përballë ekipit ukrainas nesër (e martë) në NSK Olimpijs’kyj, në kuadër të Grupit D.

Vidal nuk ka luajtur në tri ndeshjet e fundit të Nerazzurrëve si pasojë e lëndimit në kofshë, por kiliani do të jetë në dispozicion të trajnerit kundër ekipit të Roberto De Zerbit.

Mëngjesin e të hënës, 34-vjeçari është stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës dhe do të udhëtojë në Kiev.

Related posts

Ibrahimovic ‘shpërthen’ ndaj aventurës së parë të Ronaldos te Manchester United

D V

Ferguson paralajmëron Solskjaerin për Ronaldon: Ju duhet të filloni ndeshjen me lojtarët më të mirë

D V

Challandes ju beson futbollistëve që luajtën ndaj Spanjës – ky është formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Suedisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More