Agjencia Zhurnal.mk

Video/ Banesa përfshihet nga flakët, policia shpëton fëmijën që ishte brenda

Një banesë 1 katëshe është përfshirë nga flakët rreth otës 07:05 në rrugën e Dibrës. Në banesë e cila është në pronësi të shtetasit me iniciale K.A ndodhej një fëmijë i cili u nxor në menyrë të menjehershme nga policia. Fëmija ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Në vendngjarje gjithashtu ndodhen forcat zjarrfikëse, ku u bë e mundur dhe fikja e zjarrit. Nga zjarri nuk ka pasoja në njerëz, vetëm deme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...