Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

(Video) Bastisje në Haraçinë, konfiskohen 1.5 kg heroinë

Mbrëmë, zyrtarë policorë kanë privuar nga liria L.A. 31 vjeçar nga Haraçina, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “prodhim dhe lëshim në qarkullim të substancave narkotike”, dhe armëmbajtjes pa leje.
“Pas informatave të marra paraprake, gjatë ditës së djeshme është kryer bastisje në dy lokacione në fshatin Haraçinë, me çrrastë nga L.A. janë gjetur dhe konfiskuar 2 qese najloni me 1.5 kilogram heroin, një qese me hashash, disa paketime me marijuhanë. L.A. është arrestuar dhe dërguar në stacionin policorë për procedurë të mëtejme.

Postime të ngjashme

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...