Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Video e gruas që përpiqet të puthë burrin gjatë bisedës në Zoom bëhet virale

Një video e një gruaje që përpiqet të puthë burrin e saj gjatë një bisede me video në Zoom është bërë virale në mediat sociale.

Ky është klipi i dytë i lidhur me Zoom që është bërë viral në ditët e fundit, i pari ishte ai “Shewta”.

Klipi i gruas që përpiqet të puthë burrin e saj tërhoqi vëmendjen e shumë vetave.

Ndërsa biznesmeni i njohur Harsh Goenka shkroi në Twitter e cilësoi femrën në video si ‘Gruaja e Vitit’

Kryetari i RPG Group Harsh Goenka shpërndau videon në Twitter. Në mbishkrim, ai shkruajti: “Thirrja në Zoom… aq qesharake”.

Kryetari i Grupit Mahindra Anand Mahindra, i cili është i njohur për angazhimin e tij aktiv në Twitter, ishte i kënaqur me videon.

Ai e cilësoi femrën në video si “Gruaja e Vitit”.

Duke ritreguar videon e shpërndarë nga Goenka, Mahindra shkroi, “Haha. Unë e nominoj zonjën si Gruaja e Vitit. Dhe nëse burri do të ishte më mirë, unë do t’i kisha nominuar ata për ‘Çiftin e Vitit’, por ai e humbi atë sepse ai u përmbajt dhe nuk e puthi atë”.

Postime të ngjashme

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

S.B.

A mendoni se kufjet e telefonit tuaj celular janë të pastër? Shikoni ato me zoom

S.B.

Zbulohen tunele misterioze në Uells

S.B.

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

T E

​Kjo vitaminë është arma më e fortë në luftën kundër sëmundjeve të rënda

T E

Qeni i shpëton jetën pronarit pasi pësoi goditje në tru

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...