Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

VIDEO/ ‘Golfi’ përfundon jashtë rruge në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset shoferja

Mëngjesin e sotëm rreth orës 06:50 ka ndodhur një aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se një makinë tip ‘Golf’ ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Siç shihet në pamjet e mëposhtme të siguruara nga Ballkan web gruaja që drejonte makinën ndodhet ende brenda saj dhe është e plagosur.

Ndërkohë ky aksident ka shkaktuar radhë të gjata mjetesh në këtë rrugë. Policia ndodhet në vendin i ngjarjes.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...