Agjencia Zhurnal.mk

VIDEO/Linja perfekte, Xhensila tregon ushtrimin e duhur për një trup sa më në formë

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Ajo preferohet jo vetëm për këngët që sjell por dhe për faktin që është gjithmonë në formë.

Edhe pse është nënë e në vajze, ajo gëzon linja perfekte. Ditën e djeshme, Xhensila ka postuar një video ku shihet duke u ushtruar në palestër dhe  duket shumë seksi.

Me bark të sheshtë, këmbë dhe të pasme të tonifikuara, edhe këtë herë bukuroshja nuk kaloi pa u komentuar.

Kujtojmë që pditë më parë, Xhensila dhe Besi festuan 3-vjetorin e martesës nga e cila kanë edhe një vajzë me emrin Ajka. l.k/abcnews.al

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...