Bota

Video nga ishulli grek Samos, rrëshqitje dheu e cunami pas tërmetit shkatërrimtar

Një video tronditëse në të cilën shihet rrëshqitje e dheut në ishullin grek Samos menjëherë pas tërmetit me magnitudë 6.7 Rihter u publikua nga një banor i ishullit.

Tërmeti tronditi pothuajse të gjithë Greqinë, ndërsa siç shihni në videon më poshtë, një rrëshqitje e dheut ndodhi në zonën e Avlakia të ishullit.

https://streamable.com/e/f0uru1

Nga tërmeti, një copë e madhe shkëmbi u shkëput dhe përfundoi në det fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

Video më poshtë është nga ishulli grek Samos, ku siç duket deti ka dalë në tokë pas tërmetit.

https://youtube.com/watch?v=g74_2ojH24o%3Fenablejsapi%3D1%26autoplay%3D0%26cc_load_policy%3D0%26iv_load_policy%3D1%26loop%3D0%26modestbranding%3D0%26rel%3D1%26fs%3D1%26playsinline%3D0%26autohide%3D2%26theme%3Ddark%26color%3Dred%26controls%3D1%26

Ndërtesa të shkatërruara e të përmbytura shihen ngado, ku në zonë pati edhe cunami.

Postime të ngjashme

Madridi në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të coronavirusit

admin

Tërmet me fuqi 5,2 ballë godet Iranin

admin

DW: Autoritet gjermane paralajmërojnë se koronavirusi mund të dalë jashtë kontrollit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...