Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Me sa duket trashëgimtari i fronit i ka lejuar nuses së djalit të tij t’i drejtohet ashtu siç i drejtohen dhe nipërit e tij.

Anëtarët e familjes mbrëtërore kanë rregulla të qarta për sa i përket mënyrës se si i drejtohen njëri-tjetrit në komunikim dhe konfidencialiteti sigurisht që është i limituar.

Në një video të publikuar nga tabloidet britanike është zbuluar se si dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton i thërret babait të bashkëshortit të saj, princit Charles.

Videoja është xhiruar gjatë takimit të familjes mbretërore me liderët e G7 dhe nga një sekuencë lexohen buzët e Kate teksa e përshëndet princin Charles “Hi Grandpa”, pra ‘Ç’kemi gjysh’.

Me sa duket trashëgimtari i fronit i ka lejuar nuses së djalit të tij t’i drejtohet ashtu siç i drejtohen dhe nipërit e tij. Për më tepër shihni videon.

Postime të ngjashme

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...