Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Video që po bën xhiron! Burrat fusin një xham gjigand në ashensor, cfarë ndodhi…

Momenti kur dy burra futen me një copë të madhe xhami në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në ashensor, por një pjesë mbeti jashtë.

Burrat nuk arritën dot të mbanin derën hapur dhe në momentin kur ashensori filloi të lëvizte xhami u bë copa copa. Për fat të mirë ata nuk pësuan asgjë, por xhamin e humben…

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...