Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Video virale kap reagimin e 9-vjeçares amerikane, kur nëna i thotë se do të kthehet në shkollë

Një vajzë 9-vjeçare Redondo Beach shpërtheu në lot nga gëzimi kur zbuloi se më në fund do të kthehej në shkollë, e cila është kapur në një video tërheqëse që është bërë virale javën e kaluar.

Shumica e shkollave në të gjithë Kaliforninë Jugore janë mbyllur për gati një vit tani për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Shumë prej tyre, duke përfshirë shkollën e Redondo Beach Unified School District, më në fund kanë filluar të rihapen ndërsa numërimi i rasteve të reja të coronavirusit të përditshëm të rajonit dhe shtrimet në spital kanë rënë.

Javën e kaluar, prindërit e ulën atë për t’i dhënë lajmin.

Nxënësja e klasës së katërt menjëherë u përlot dhe përqafoi nënën e saj.

Postime të ngjashme

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

Universiteti i Kentuckyt gabimisht u dërgon 500 mijë mesazhe pranimi nxënësve

S.B.

Pas një viti gjen telefonin në liqenin e tharë në Tajvan

S.B.

Gjenden dëshmi “të forta” për ekzistencën e forcës së re natyrore

S.B.

Akulli rreth Antarktikut mund të shembet nëse temperaturat globale rriten për 4 gradë celsius

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...