Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Video virale ku Kryeministri Rama e përshëndet ministrin grek me “Ejvallah” kënduar nga Aziz Murati

Zhurnal Ads

Një video ku duket Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ministri grek Dendias dhe falenderimi që i bën z.Rama me fjalë “Ejvallah”, ka nisur të bëjë xhiron e rrjeteve soaciale. Në fakt duket sikur Kryeministri shqiptar po e përshëndet ministrin grek me këngën më të re të artistit Aziz Murati që mban po këtë titull.

Nuk ka dashur shumë që ndjekësit dhe fansat të bëjnë këtë lloj montazhi duke përdorur këngën e këngëtarit pasi Rama thotë këtë frazë. Kujtojmë që kënga më e re e Aziz Muratit ka ardhur pak ditë më parë e po pritet mjaft mirë, ndërsa klipi është xhiruar në Turqi nga produksioni Galaktika Pictures nën drejtimin e Bunjamin Kurtishi i cili është dhe menaxher i këngëtarit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa dhe Bebe Rexha, artistet shqiptare me miliarda dëgjime në Spotify

S.B.

Dua Lipa publikon këngën e re “Fever” me artisten belge Angèle

S.B.

Njërën nga suprizat e vitit 2021 e ka rezervuar Nora Istrefi!

S.B.

Ardian Bujupi kërkon një ‘përballje’ me Capital T, pasi deklaroi se famën e ka falë tij

S.B.

Ja versioni më i ëmbël i kënduar pas Vaçes nga shqiptarja që jeton në Kanada,Tringa Rexhepi!

T E

Koncerti virtual i Dua Lipës “Studio 2054”, do të transmetohet edhe në Serbi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...