Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Videoja e gorillës bëhet hit në rrjetet sociale

Një video e një gorille në kopshtin zoologjik është bërë hit në rrjetet sociale dhe menjëherë do të shihni pse.

Një skenë u filmua në Zoo Cheyenne Mountain në Colorado Springs që bëri mijëra njerëz të qeshin në internet.

Gjegjësisht, gorilla i tregoi kameramanit gishtin e mesëm, dhe ai dhe ekipi i tij menjëherë shpërthyen duke qeshur.

Gorilla me shumë shaka u quajt e ‘pafytyrë’ dhe videoja bëri shumë për të qeshur kur u shfaq në internet.

Shikoni si dukej.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...