Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Videoja e shtëpisë u bë një hit për shkak të iluzionit optik

Një shtëpi që ndodhet afër aeroportit Bankstown në Australi në shikim të parë duket krejt e zakonshme.

Sidoqoftë, ndërsa kaloni me makinë pranë shtëpisë, duket sikur po kthehet edhe ajo.

Një grua postoi një video të këtij iluzioni optik në TikTok, dhe video shpejt u bë virale, duke grumbulluar mbi 1.6 milion shikime, transmeton Telegrafi.

@hazelannm

#opticalillusions

♬ drivers license – Olivia Rodrigo

Postime të ngjashme

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

S.B.

A mendoni se kufjet e telefonit tuaj celular janë të pastër? Shikoni ato me zoom

S.B.

Zbulohen tunele misterioze në Uells

S.B.

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

T E

​Kjo vitaminë është arma më e fortë në luftën kundër sëmundjeve të rënda

T E

Qeni i shpëton jetën pronarit pasi pësoi goditje në tru

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...