Agjencia Zhurnal.mk

Videoja që po bën xhiron e botës, gruaja lind kur ndodh shpërthimi në Bejrut

Mediat e huaja kanë publikuar një video e cila po bën xhiron e botës. Siç shihet në video gjatë momentit kur jashtë spitaleve të Bejrutit po ndodhte katastrofa, brenda një spitali që ndodhej afër vendit ku ndodhi shpërthimi një grua solli në jetë fëmijën e saj. Emmanuel ishte në Spitalin e Shën Gjergjit dhe burri i saj Edomont ndodhej pranë saj, por kur nisi shpërthimi rregjistroi edhe momentin e tmerrit. Mediat e huaja bëjnë me dije se vogëlushi tashmë mban emrin George dhe fatmirësisht nëna me të porsalindurin janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...