Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Videoklipi është ‘qershia mbi tortë’ në bashkëpunimin e Dua Lipës dhe Miley Cyrus

Miley Cyrus dhe Dua Lipa jan bërë bashkë për këngën e re me titull “Prisoner” dhe një insert i shkurtër i asaj që do të jetë videoklipi i ri, na tregon se do të jetë një bashkëpunim epik.

Të dy  këngëtaret postuan të njëjtin klip në rrjete sociale; e ndonëse nuk zbulohet shumë gjatë atyre 30 sekondave, mund të presim të njëjtën energji seksi, të rrëmujshme dhe rock ‘n’ roll, si gjithnjë nga Miley Cyrus, shkruan Pop Sugar, transmeton Insajderi.

Ajo që erdhi si habi ishte performanca e Dua Lipës në videoklip, por që ishte një surprizë e këndshme për fansat që të shihnin një anën tjetër të këngëtares.

Më poshtë mund të ndiqni klipin e shkurtër të ndarë në rrjete sociale.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...