Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

VIDEO,”Vetëm 300 ditë na duhen për t’a futur krimin andej nga ka dalë”, Vasili nxjerr videon me premtimet e pambajtura të Ramës

Nënkryetari i LSI Petri Vasili ka publikuar deklaratën me premtimet e pambajtuar të Kryeministrit Rama në vitin 2013.

Teksa Rama premton se i duhen vetëm 300 ditë për t’a futur krimin andej nga ka dalë, apo edhe shërbim shëndetësor falas, e ujë në parcelën e çdo shqiptari, Vasili shkruan se kush e beson më nuk ka asnjë respekt për veten.

Stausi i plotë:

Kush e beson më këtë mashtrues nuk ka asnje respekt per veten.(VIDEO).Shqiperia u mbush me droge e kriminele.Shendetesia falas ishte nje genjeshter e pacipe.Fermeret hedhin prodhimet dhe qumeshtin rrugeve.Shiheni kete VIDEO dhe mos harroni kurre kete genjeshtar kolosal!!!

Postime të ngjashme

Riatdhesimi i shqiptarëve nga Siria, Çuçi: Prej dy ditësh ndodhem në Beirut, do e finalizojmë me sukses këtë operacion

T E

Programi politik i PD dhe aleatëve/ Yuri Kim takon Bashën: SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë

S.B.

Një ditë pas marrëveshjes me PD, Bamir Topi jep dorëheqje e parevokueshme nga drejtimi i FRD-së

S.B.

Vaksinohen për COVID-19 bluzat e bardha në Berat, Rama: Pranvera, periudhë vaksinimi intensiv. Përfshijmë dhe ushtrinë dhe studentët e infermierisë

S.B.

“902 mijë zgjedhës me karta apo pasaporta të skaduara”/ KQZ: Të infektuarit aktiv me COVID mund të mbeten pa votuar

S.B.

‘Rinovoni kartat e identitetit’, apeli i Metës: Verifikoni ku e keni qendrën e votimit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...