Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vidhen 20 mijë euro në Postën e Kamenicës

Në zyrën e Postës së Kosovës në rrugën “Skëndërbeu” në Kamenicë, ka ndodhur një vjedhje. Siç mëson Sinjali nga burimet, nga kjo pikë postare janë vjedhur 20 mijë euro.Vjedhjen e ka raportuar punëtori i sigurimit. Dyshohet se disa persona kanë depërtuar me forcë në brendi të postës dhe kanë vjedhur paratë e gatshme.Ne vendin e ngjarjes janë konfiskuar një prerëse elektrike, një pajser dhe një sëpatë që dyshohet të jenë përdorur në rast

Postime të ngjashme

Mbi 280 persona me inteligjencë të lartë, cila është perspektiva e tyre në Kosovë?

D V

Sërish pritje të gjata në pikë-kalimet kufitare Merdare dhe te Dheu i Bardhë

D V

689 raste aktive me coronavirus

D V

Mot me diell dhe vranët, temperaturat deri në 35 gradë

D V

Pamje nga situata alarmuese me zjarre në Rugovë – evakuohen banorët

D V

Sejdiu: Deklarata e Pavarësisë është dashur të lexohej nga dikush brenda Kuvendit, dhe jo nga Hashim Thaçi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...