Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vidhen pajisje të radarëve në Aeroportin e Prishtinës

Dje në Aeroportin e Prishtinës ka pasur vjedhje të pajisjeve mekanike të radarëve civil të paketuar.

Sipas raportit të policisë, njësitet doganore kanë raportuar për këtë vjedhje të pajisjeve mekanike.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policor.

Nuk është raportuar për persona të identifikuar dhe të arrestuar për këtë rast të vjedhjes.

Postime të ngjashme

Zeinah Salahi, drejtoreshë e USAID-it në Kosovë

D V

Kurti thërret mbledhje të qeverisë për në orën 13:00

D V

Arrijnë në Morinë trupat e pajetë të dhjetë viktimave të aksidentit tragjik në Koraci

D V

Fabrizi: Dialogu me Kosovën, kyç për pranimin e Serbisë në BE

D V

Shoferi i autobusit të aksidentuar me mërgimtarët kosovarë, dërgohet në burgun e Pozhegës

D V

SHSKUK, COVID-19: 82 pacientë në trajtim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...