Agjencia Zhurnal.mk

Vidhen para dhe ari në një shtëpi në Istog

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur të shtunën në Istog.

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshëm dhe stoli ari.

Rasti është duke u hetuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...