Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vidhen para dhe dokumente nga një pacienti vdekur në Kovid-Qendrën në Shkup

Shkup, 1 dhjetor, zhurnal.mk – Ministria e Punëve të Brendshme njodton se dje në stacionin e policisë në Qendër, 48-vjeçarja G.K. nga Shkupi ka raportuar se në periudhën kohore prej 21.11 deri me 29.11.2020 në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, respektivisht në Kovid-Qendër, ku ka ndërruar jetë baba i saj 72 vjeç D.K., janë vjedhur para dhe dokumente të 72-vjeçarit tashmë të ndjerë.

Policia njofton se janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Përmes një statusi në Facebook ka shkruar edhe vajza e 72-vjeparit të ndjerë.

Postime të ngjashme

“Situata është serioze, rritet presioni mbi kovid-qendrat”

B L

Arjanit Hoxha me fakte demanton portalet ndaj akuzave për shpenzimet e tij (dokument)

R Zh

Frika nga arratisja, Mijallkovit i shqiptohet masa e paraburgimit për lëndën Thesari

B L

Programi i ri arsimor “Erasmus + (2021-2027)” me buxhet të dyfishuar

B L

Kërkohet paraburgim për Sasho Mijallkovin

Z H

ASH-AAA: Tërheqim amandamentet pasi të zyrtarizohet se VMRO i ka tërhequr nga ligji për shtetësi

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...