Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Vidhet një veturë në Obiliq

Një person ka raportuar se i është vjedhur vetura nga persona të panjohur.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 15:00 në fshatin Mazgit, në Obiliq.

Siç thuhet në raport, vetura ka qenë e parkuar në punishten e një objekti në ndërtim.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura e tij me targa vendore e cila ka qenë e parkuar në punishten e një objekti që kishte qenë duke u ndërtuar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Hoxhaj kërkon nga Lajçak kërkim falje lidhur me çështjen e hartës së Kosovës

S.B.

Përfundon numërimi i votave me kusht, Vetëvendosje i merr shumicën e tyre

S.B.

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Hoti për dialogun me Serbinë: Njohje reciproke, sovraniteti dhe integriteti i Kosovës të panegociueshme

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...