Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vidhet vetura afër Drenasit, hajnat u futën në garazhdë dhe e morën “Pasatin”

Një person ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura VW Pasat me targa vendore.

Vjedhja ka ndodhur të shtunën në Polluzhë të Drenasit.

Sipas ankuesit, veturën e kishte të parkuar në garazhdë në oborrin e tij kur hajnat ja vodhën.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

Postime të ngjashme

Osmani falënderon Japoninë për mbështetjen në fushën e shëndetësisë

S.B.

Haxhiu tregon se a do të konfiskohet edhe pasuria e qytetarëve

S.B.

Kosova regjistron 12 viktima dhe 494 të infektuar me koronavirus

S.B.

Vendos Qeveria, 60 milionë euro kredi për blerjen e vaksinave antiCOVID-19

S.B.

PSD-ja vendos flamurin e UÇK-së në oborrin e Presidencës

S.B.

Qeveria miraton koncept-dokumentin për konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...