Agjencia Zhurnal.mk

Vidhnin vetura e më pas i shisnin, arrestohen tre persona

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar tre persona për veprat “Vjedhje e rëndë, detyrim e mashtrim”, në Prishtinë dhe Prizren.

Sipas njoftimit, dyshohet se tre personat në bashkëpunim mes vete kanë mashtruar disa pronarë të veturave e disa vetura duke i vjedhur, shkruan lajmi.net.

“Janë kontrolluar pesë lokacione lidhur me këto raste”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!