Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Vijon ardhja e emigrantëve, ja sa shtetas kanë hyrë nga Kapshtica dhe Qafë Thana në 24 orët e fundit

Emigrantët shqiptarë vijojnë të kthehen në atdhe për festat e fundvitit. Gazetarja Lorena Kodra raportoi për “BalkanWeb” se gjatë 24 orëve të fundit në Kapshticë, kanë hyrë 498 shtetas dhe 160 mjete.

Ndërsa në Qafë-Thanë, kanë hyrë 2129 shtetas dhe kanë dalë 1871 shtetas. Deri tani nuk paraqiten probleme dhe lëvizja vijon e qetë.

Postime të ngjashme

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

U largua nga PS, e fundit në listën e LSI ish-drejtoresha e tatimeve

T E

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

Kush janë tre emigrantët në listat e PS, Rama zbulon qarqet ku do të kandidojnë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...