Shqipëri

Vijon të jetë aktiv zjarri në Lezhë, rrezikohen banesat

Zhurnal Ads

Vijon të jetë aktive vatra e zjarrit në masivin pyjor, në fshatin Manati në Lezhë.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se flakët po ju afrohen gjithnjë e më shume zonës së banuar pranë rrugës nacionale Lezhë-Milot, duke vënë në rrezik banesat.

Ndërkohë në terren ndodhen forcat zjarrfikëse dhe punonjësit e  shërbimit pyjor të cilët po punojnë për vënien nën kontroll të flakëve të zjarrit.

Postime të ngjashme

Raporti i BSH-së: Bizneseve u bien shitjet dhe fitimet me rreth 70%, të vegjlit më të goditurit

admin

Ankesat e banorëve në Kombinat, Kryemadhi: Erjon Veliajn nuk e lejoj t’ju tjetërojë pronën

admin

Koronavirusi në Shqipëri/ 94 viktima në 11 ditët e para të Nëntorit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...