Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vildane Zeneli me poza atraktive në bikini

Zhurnal Ads

Ajo është njëra nga modelet më të famshme shqiptare.

Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë.

Bukuroshja që njëherësh numëron ndjekës të shumtë në Instagram, ndan vazhdimisht postime të ndryshme.

Zeshkania këtë herë ka publikuar disa imazhe provokuese në bikini, në të cilat ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore.

Për këto fotografi, Zeneli u komplimentua mjaft shumë edhe nga fansat e miqtë e saj.

https://www.instagram.com/p/CGnVHYLA1es/?utm_source=ig_web_copy_link

Vildanja në anën tjetër po vazhdon punën si modele dhe është mjaft e angazhuar dhe e kërkuar në treg.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

S.B.

Rita Ora mbulon fytyrën nga paparacët, teksa fotografohet në orët e vona në shoqëri të Chris Brown dhe familjes së tij

admin

Kapet mat Andi i “Përputhen” me modelen?

admin

Capital T shënon një tjetër ngjitje në karrierën e tij, publikon të plotë albumin e radhës “Skulpturë”

admin

Ana Kabashi flet për vitin që lamë pas: Artistët, kategoria më e neglizhuar në krizën me COVID-19

S.B.

Ish-partneri i Demi Lovatos, Max Ehrich fotografohet duke qarë në vendin ku i propozoi këngëtares për martesë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...